Piegāde

1 Mēs darām visu iespējamo, lai uzturētu informācijas aktualitāti mūsu mājas lapā, tomēr informācija par Preču esamību noliktavā var mainīties, un tas var ietekmēt Preču piegādi Jums. Gadījumā, ja esat veikuši pasūtījumu Precēm, kuras laicīgi nav pieejamas noliktavā, mēs Jums par to paziņosim un Preces tiks Jums nosūtītas tad, kad tās atkal būs pieejamas noliktavā.

2 Mēs nosūtīsim Preces 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas, ja netika veikti papildus pieprasījumi vai netika pieprasīta nestandarta dokumentācija.

3 Mēs piegādāsim Preces uz adresi, ko Jūs norādījāt pie pasūtījuma noformēšanas.

4 Mēs kārtojam eksporta muitas procedūru saskaņā ar nosūtītāja valsts likumdošanu.

5 Jūs kārtojat importa muitas procedūru saskaņā ar saņēmēja valsts likumdošanu un sedzat visas attiecīgas atmuitošanas izmaksas.

6 Piegādes datums, ko mēs esam norādījuši pie pasūtījuma noformēšanas, ir aptuvens, un mēs neesam atbildīgi par jebkādiem Jūsu zaudējumiem, kas var rasties, ja Jūs nesaņemsiet Preci norādītajā laikā.

7 Ja Jums ir jautājumi par Preču piegādi vai Jūs neesat saņēmuši Preces, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@ptb.lv vai pa tālr. nr. +371 25132259.

8 Piegādes cena tiks norādīta mūsu mājas lapā pie pasūtījuma noformēšanas, un tā ir atkarīga no piegādes vietas, sūtījuma svara un izvēlēta piegādes veida.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.